• Atlm İhracat Danışmanlığına Hoşgeldiniz
  • +90 212 273 18 18
  • info@atlmexco.com

Hakkımızda

img

Biz Kimiz?

20 yılı aşkın süredir farklı ülkeler ve farklı çözüm ortakları ile gerçekleştirdiğimiz etkileşimlerden çok şey öğrendik ve öğrenmeye devam ediyoruz. Bu deneyimlerimizi sizlere doğru şekilde aktarabilmek için çok çalışmaktayız.

1997 yılında kurulan ve bugüne kadar 3 farklı kıtada 30’dan fazla ülkede uluslararası fuarcılık, etkinlik ve dış ticaret danışmanlık çalışmaları yapan şirketimiz bu alanlarda engin bir tecrübe ve kaynağa sahiptir.
Yeni ülkelere ve gelişmelere ayak uydurarak hizmet portföyümüzü buna göre şekillendirebiliyoruz.
Tecrübeli ekibimizle çalışmaya başladığımız her yeni ülkede, yerel çalışanlarımız, danışmanlarımız ve partnerlerimiz ile birlikte hareket ederek o ülkenin kaynaklarına ve kültürüne uygun olarak şekillendirdiğimiz çalışma disiplinimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz. Ekibimiz; gıda, inşaat, mobilya, enerji, tekstil, havalandırma dahil olmak üzere çeşitli sektörler için sayısız endüstri bileşenini bir araya getirmiştir.
map
Hedefimize ulaşmak için doğru kaynak yönetimine çok inanıyoruz.
Tüm bu çalışmalardaki amacımız; birebir çalışmalarımızla ve son teknolojilerden faydalanarak geliştirdiğimiz yeni yöntemlerle iş insanlarini bir araya getirerek ticareti hızlandırmakve daha kolay iletişim kurmalarını sağlayarak ticaret hacimlerini genişletmek ve karlı işlere imza atmalarini sağlamaktır.