• Atlm İhracat Danışmanlığına Hoşgeldiniz
  • +90 212 273 18 18
  • info@atlmexco.com

Üyelerimiz

img

ÇELSAN ÇELİK

1900’lü yılların başında İstanbul’da bir şahıs şirketi olarak kurulan firmamız; çelik halat ve bağlantı elemanlarının satışı konusunda hizmet vermekte olup, 1983 yılından bu yana Çelsan Çelik Halat Sanayi ve Ticaret A.Ş. adı ile faaliyet göstermektedir. Ayrıca KISWIRE firmasının Türkiye distribütörlüğünü yapmaktayız.

Stoğumuzdaki 1 mm’den 90 mm’e kadar geniş çap ve kompozisyon aralığındaki geleneksel çelik halatlar ve yüksek kopma dayanımına sahip orijinal vinç halatları “HYROPE” ile; Demir Çelik, Liman, İnşaat, Vinç, Petrol ve Maden Sanayi, Çimento, Asansör, Balıkçılık gibi sektörlere hizmet vermekteyiz.

Firmamız, Çelik halatların yanı sıra, Grade 80, Grade 100 ve Grade 120 Zincir ve Zincir aksesuarları, Krom (Paslanmaz) Halat, PVC Kaplı (izoleli) Çelik Halat, TSE Belgeli Örgü ve Kurşun Baskılı Sapanlar, Polyester Sapan ve Bağlantı Elemanlarının da (Kilit, Klemens, Gerdirme, Kanca, Halka, Radansa, Fırdöndü, Aybolt, Döner Yataklı Ayboltlar, Karabina) satışını yapmaktadır.

Kaliteli ve güvenli ürünler ile müşterileri buluşturup müşterilerini memnun etmeyi hedefleyen firmamız TSE EN ISO 9001-2008 ve OHSAS 18001-2007 yönetim sistemi belgelerine sahiptir. Konusunda deneyimli mühendislerimiz yılların getirdiği tecrübe ve uzmanlaşma ile satış esnasında bizi size mahcup etmeyecek tercihleri önermeye özen göstermekte olup doğru tercihler ile firmamızı ‘’ çözüm ortağınız ‘’ yapmak öncelikli hedeflerimizdendir.