• Atlm İhracat Danışmanlığına Hoşgeldiniz
  • +90 212 273 18 18
  • info@atlmexco.com

Üyelerimiz

img

DÖRKEN SİSTEM

DAvrupa’nın yapı malzemeleri üretiminde lider gruplarından Dörken GmbH & Co. KG, Erdem Holding ile 4 Şubat 2005 tarihinde imzaladıkları ortak girişim anlaşması ile güçlerini birleştirdi. Bu anlaşma sonucu, inşaat sektöründe faaliyet göstermek üzere kurulan Dörken Sistem A.Ş., faaliyetlerine Dörken'in “DELTA” markası ile ürettiği çatı, cephe ve temeller için su yalıtımı ve drenaj sistemlerini Türkiye pazarına sunarak başladı. 2006 yılı itibariyle de Kocaeli İzmit’te bulunan fabrikasında Dörken’in “DELTA” markası ile “temel duvarları için koruma ve drenaj levhası” üretimine başlandı.

Gücünü, yatırım yaptıkları her alanda en çağdaş teknolojik ürünleri ve en iyi hizmeti sunma ilkesinden ödün vermeyen bu iki dev grubun 50 yılı aşkın deneyim ve bilgi birikiminden alan genç ve dinamik Dörken Sistem, Türkiye’de ürettiği ürünlerin yanı sıra Dörken’in bütün ürünlerinin Türkiye merkezli olmak üzere, Orta Asya ve Ortadoğu ülkelerine ihracatını gerçekleştirmekte.

Üretim kapasitesini etkin şekilde kullanan Dörken Sistem’in ürün gamında, eğimli çatılar ve giydirme cepheler için su yalıtım örtüleri ve aksesuarlar, temel duvarı koruma, yalıtım ve drenaj sistemleri, iskele ve koruma brandaları yer almaktadır.