• Atlm İhracat Danışmanlığına Hoşgeldiniz
  • +90 212 273 18 18
  • info@atlmexco.com

Üyelerimiz

img

GM AUTOMOTIVE

2008 yılında kurulan GM Automotive Limited, Türkiye merkezli Cidrof Group'un bir parçasıdır. Cidrof Group, otomotiv sektöründe uzmanlaşmış, uluslararası müşterilerle çalışan beş şirketten oluşmaktadır. Tecrübeli ve profesyonel bir ekip sayesinde grup, Türkiye'de danışmanlık, iş temsilciliği, ihracat ve ithalat faaliyetleri alanlarında faaliyet göstermektedir.

GM Automotive, Türkiye'de 50'den fazla Avrupa otomotiv parça markasını temsil eden Orbis Ticaret menşelidir. 65 yılı aşkın bir süredir temsilcilik yapan Orbis Ticaret, tedarikçiler ile yerel ithalatçılar arasında köprü vazifesi gördüğü gibi Mercedes Benz Türkiye, Iveco Türkiye, Fiat Türkiye, BMC vb. Üreticilerin ihracatını yapmak üzere kuruldu. 2008 yılında Türkiye'den orijinal ve OEM otomotiv parçaları. İstanbul'da Tuzla Freezone'da bulunan GM Automotive, son on yılda istikrarlı bir şekilde büyüdü ve küresel olarak faaliyet gösteren bir ticaret şirketi haline geldi. Bugün GM Automotive, Avrupa ve Orta Doğu'daki birkaç ticaret ortağıyla çok yakın çalışma ilişkilerine sahiptir.

Asya ve Kuzey Amerika, işletmenin küresel ölçekte önemli sayıda tedarikçi ve müşteri ile ticaret yapmasını sağlar.

Türkiye'deki İtalyan Ticaret Odası üyesi olan GM Automotive, tedarikçileri ve müşterileri ile yakın iletişime dayalı iş kültürü, rekabetçi fiyatlar sunabilmesinin bir sonucu olarak ticaret ortakları tarafından onaylanan çok güvenilir bir taraf olmaktan gurur duymaktadır. , operasyonel mükemmellik ve hafif, ağır araç parçalarından orijinal veya OEM geniş bir ürün yelpazesinin sağlanması.

Geniş hizmet yelpazemizi ve avantajlı tekliflerimizi daha fazla keşfetmek için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Size hizmet etmek istiyoruz….