• Atlm İhracat Danışmanlığına Hoşgeldiniz
  • +90 212 273 18 18
  • info@atlmexco.com

Üyelerimiz

img

ÇINAR ÇEVRE LABORATUVARLARI

Sektörün önde gelen laboratuvarlarından Çınar Çevre Laboratuvarı A.Ş., 2004 yılından günümüze uzman personel kadrosu ve gelişmiş teknik altyapısıyla yaklaşık 2.000 m²’lik alan üzerine kurulmuş merkez binasında hizmet vermektedir. Laboratuvarımız Uluslararası Standartlara uygun olarak projelendirilmiş olup, modern teknoloji donanımı ile ülkemizin sektördeki gelişimine değer katmaktadır.

Çınar Çevre Laboratuvarı A.Ş., TÜRKAK (Türk Akreditasyon Kurumu) tarafından akredite edilmiş, T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’ndan “Çevre Ölçüm ve Analizleri Yeterlik Belgesi” almıştır. Ayrıca, İş Hijyeni mevzuatları kapsamında yer alan ölçüm, örnekleme ve analizleri gerçekleştirmek için T.C. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü’nce yetkilendirilmiştir.

Çınar Çevre Laboratuvarı A.Ş. çevre kanunu çerçevesinde yayımlanmış tüm mevzuatlara ve TS EN ISO/IEC 17025 standardına uygun olarak, bağımsız, objektif ve bilimsel olarak hizmet vermektedir. Bağımsızlık, tarafsızlık ve gizlilik laboratuvarımızın temel ilkelerindendir. Laboratuvarımız verdiği hizmetteki yeterliliğini sürekli kontrol etmek amacıyla ulusal / uluslararası yeterlilik deneylerine katılmaktadır. Tüm ölçüm ve analizlerde ulusal ve uluslararası standartlar baz alınarak çalışmalara devam edilmektedir.

Müşteri odaklı hizmet veren, bağımsızlık ve tarafsızlığı ilke edinmiş, her geçen gün büyüyen ve gelişen laboratuvarımız, bilim ve teknolojiyi harmanlayarak siz değerli müşterilerimize uzun yıllar daha hizmet vermeyi hedeflemektedir. Her yıl belirlenen hedeflere ulaşmakta sistemli, planlı ve sürekli gelişimi esas alarak verdiğimiz hizmetlerde mükemmeli yakalamayı amaçlamaktayız.

Tüm hedeflerimizi başarmak için temel kaynağımız, uzmanlaşmış personelimiz ve güncel teknolojiyi takip eden donanımlarımızdır. Bu kaynaklarla TS EN ISO/IEC 17025 şartlarına uyup, takım çalışması ve modern yönetim sistemimizle başarılı olacağımıza inancımız tamdır.